| xByte a întrebat:

Credeti ca talentul exista? Daca da, cum l-ati descrie?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cuvantul "talent" are un sens. Daca vorbesti de "talentul" manelistilor (si nu al lautarilor ce canta manele), aia au 0 vocabular, habar n-au ce vorbesc... Nici vorba de talent la ei.
Intelesul normal al cuvantului, se refera la anumite abilitati dobandite si/sau innascute ale unei persoane. E un fel de 'meserie', dar pentru artisti, mai ales.

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

E ceva înnăscut. Și da există, că altfel toți am fi capabili să facem unele lucruri de care ne minunăm când le vedem pe la alții, ceea ce nu e deloc adevărat.

| Lioana a răspuns:

Talentul e o calitate aparte, pe care nu o au toti, de-a face ceva perfect sau macar aproape perfect.

| Victoria18 a răspuns:

Talentul e ceva ce vine de la sine si pe care doar il exprimi.