| RandomQuestionsAndAnswers a întrebat:

Care credeti ca sunt cei mai apreciati artisti din Romania?

8 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Brancusi,Eminescu,Caragiale,Creanga,Slavici

| AdrianaBacescu a răspuns:

In general, cei sunt care mereu la radio.

| ThatsTheSpirit a răspuns:

În general, cei pe care îi bagă la KissFM sau Radio ZU din 5 în 5 minute.

| RandomQuestionsAndAnswers explică (pentru ThatsTheSpirit):

Si care dinte ele iti place cel mai mult? Eu as alege Dragostea Invinge de la Deepcentral, este foarte calmanta. Aici este muzica cu care m-am obisnuit, iubesc muzica asta, daca o poti asculta macar o parte sunt bucuros sa-ti aflu parerea :) https://www.youtube.com/watch?v=bypGsd527dM

Răspuns utilizator avertizat
| ThatsTheSpirit a răspuns (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

Nu-mi place muzica de la radio, foarte rar se întâmplă să aud o melodie comercială care să îmi placă, iar când se întâmplă, mă plictisesc de ea după câteva zile. Prefer melodiile care îmi transmit ceva. Cât despre link... nu e tocmai genul meu, sinceră să fiu.

| ThatsTheSpirit a răspuns (pentru TheMechanix):

Așa e dacă privești lucrurile în felul aceata, dar eu am interpretat întrebarea altfel. happy

| RandomQuestionsAndAnswers explică (pentru ThatsTheSpirit):

Mie unul imi place muzica mai calmanta. happy