| TeUrSsCsYtEiUbEsC a întrebat:

Care credety ca ii cea mai buna si mai talentata?
1avril lavigne
2miley cyrus
3belinda
si care este vedeta voastra preferata?

8 răspunsuri:
| DreamingAloud a răspuns:

Mie mi se pare ca este Belinda iar vedeta preferata este Lady Gaga

| Xlove64 a răspuns:

Inainte cu vreo cateva luni si mie imi placea de Avril lavigne...
Dar acum nu mai sunt asa obsedata de ea laughing
Oricum are o voce super frumoasa (AVril) si canta ft bine live :X

| Izz a răspuns:

Miley cyrus, vedeta mea favorita este Selena Gomez.

| username_3216 a răspuns:

Sunt harpii toate

pot sa propun altceva?

4.kelly rowland
5. leona lewis
6. fergie
7.rihanna
8. katy perry
9.ciara
10 beyonce
11 christina milian/aguilera
12. s. a. m. d

| Giulia16 a răspuns:

Miley
si tot miley

| CainePeVine a răspuns:

Deci gresit cel mai talentat e fernando de la caransebes apoi miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

! avril lavigne dupa parerea mea pentru ca are o voce extraordinara mai ales in when you`re gone

| JaneEyer a răspuns:

Avril Lavigne...Imi place de ea, imi place cum canta, dar n pot spune ca este vedeta mea favorita...Am mai multe vedete favoritebig grin