| MarinelTimidul a întrebat:

Care dintre cele 2 melodii credeti ca este mai buna, si de ce? argumentati-va raspunsul :
http://www.youtube.com/watch?v=zyCMuJmxKJ8
http://www.youtube.com/watch?v=w3oEckSOVuA

Mie imi plac amandoua si este greu sa ma decid...
P.S. : ascultati a 2-a melodie pana la capat, se mai schimba versurile intre timp;)

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista si categoria Muzica, nu la Dragoste si sex.

| MarinelTimidul explică (pentru anonim_4396):

Melodiile fac aluzie la sex laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A doua laughing

Răspuns utilizator avertizat
| crazyinlove a răspuns:

A doua laughing pentru ca : 1. Planeta moldova este o trupa mult mai cunoscuta 2. Este armonioasa si are niste versuri care macar leaga cateva cuvinte si este foarte amuzanta rolling on the floor 3. toata lumea o stie si sigur a fredonat vreodata refrenul laughing

| MarinelTimidul explică (pentru crazyinlove):

1. amandoua melodiile apartin artistilor de la Planeta Moldova
2. la prima melodia chiar nu ai fredonat ca o ai mare?
3. prima melodie are 1 milion de vizualizari pe cand a 2-a nu are nici pe sfert

| crazyinlove a răspuns (pentru MarinelTimidul):

Bai mie mi-ai cerut parerea laughing acum nu ma judeca laughing

| MarinelTimidul explică (pentru crazyinlove):

Nu te judec, incercam sa dezbat ideile