| RockNbeer a întrebat:

Care dintre melodiile urmatoare le clasati voi la muzica adevarata: http://www.youtube.com/watch?v=xRQnJyP77tY&ob=av2n sau http://www.youtube.com/watch?v=tg00YEETFzg&ob=av2e Daca vreti.va puteti spune si parerea despre videoclipuri. este optional.

11 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

AC/DC-Shoot to thrill, no doubt.

| Woodenpints91 a răspuns:

Nu poţi compara o trupă cum este AC/DC, care cântă dinainte sa se fi născut majoritatea dintre cei de pe site...cu rhiana, care este doar un produs comercial.

| thegatekeeper a răspuns:

Bineinteles ca prima (AC/DC). Nici nu le poti compara pe cele doua, in mod clar happy.

| Cristianne a răspuns:

AC/DC.
Duuude,nu poți compara AC/DC cu roșcata.

| TheLordofSalem a răspuns:

Se vede diferenta intre muzica adevarata si muzica comerciala. AC/DC Rock N' Roll \m/.

| Eminem2012 a răspuns:

Clar ac/dc \m/!

| Delicacy a răspuns:

De ce ai ales-o tocmai pe roşcată?

| RockNbeer explică (pentru Delicacy):

Pentru ca avusem o disputa tot pe TPU din cate imi aduc eu aminte cu o fana Rihana...defapt era o fana a tuturor rahaturilor comerciale, care tot afirma ca AC/DC este o trupa de rahat si Rihana este cu mult peste, m-am gandit poate sunt eu nebun si am gusturi de rahat si am pus o intrebare sa vad cam cati au aceleasi gusturi de "rahat" ca ale mele..de aia

| Delicacy a răspuns (pentru RockNbeer):

Atunci şi eu am gusturi de "rahat" ca ale tale.

| RockNbeer explică (pentru Delicacy):

Am fost uimit sa vad atatia oamani cu gusturi de "rahat" pe siteul asta, cred ca este si motivul pentru care am ramas.

| TheAvenger a răspuns:

ac/dc of course..rihanna e un mare c***t.