| moglan a întrebat:

Care e cea mai tare televiziune de muzica din Romania si de ce? Utv, Mtv, Kiss sau Music Channel?

9 răspunsuri:
| DoOdO a răspuns:

Mtv si dupa U

| Ecaterina a răspuns:

Kisshappy

| LuS[z] a răspuns:

Cu siguranta mtv pentru ca e un post foarte cunoscut in afara si chiar si aici la noi plus ca selectia lor de muzica e mult mai buna fata de cea a celorlalte posturi

| MisterKat a răspuns:

MTV e bun dar si Music Channel.

| T30D0RA a răspuns:

Toate imi place.

| KidoSmart a răspuns:

Music channel

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Eu zic ca Mtv. Urmatoarele pe lista mea ar fi kiss tv, Utv, music channel.

| enemig0 a răspuns:

Nici unul! parapante disperate care canta in chiloti! iar masculii numai muschi si fite ieftine! vh1 e de muzica restul sunt surogate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mtv: Pt. emisiuni.
Utv: Pt. muzica.