| anonim_4396 a întrebat:

Care credeti ca este cea mai tare televiziune de muzica din Romania, Music Channel, UTV, Mtv sau Kiss?

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Mtv si kisslove strucklove strucklove struckse stieelove struck

17 răspunsuri:
| daii a răspuns:

Mtv, kiss, utv happy

by daiiwinking

| Emeraude a răspuns:

Vh1 laughing. Pe bune, am descoperit ca au muzica de o calitate mult superioara celor care se difuzeaza pe celelalte posturi.Pe Vh1 n-am prea vazut Inne, mandarine si alte cele.Se difuzeaza multa muzica din 80, 90, rock, melodii noi si vechi, e mai bunicel. Plus ca reclama nu dureaza mai mult de 30 de sec., fata de cele cateva minute pe care si le rezerva Mtv, Music Channel, Kiss...Si Utv e bunicel.Mtv are niste emisiuni...mhmm, tipic adolescentine sa zicem big grin.

| Pho3nix a răspuns:

Mtv si Kiss

| Ana-Maria94 a răspuns:

MTVlove strucknuma ca eu nu-l mai amcryingoff are cele mai tari emisiuni si cea mai tare muzica:X.pf,dar pentru ca nu-l mai am acum e KISS TV.

| bluesky a răspuns:

Utv, Mtv si Kiss

| Atotstiutorul a răspuns:

Taraf!

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Mtv si 1 music channel-mai sunt si niste mini-emisiuni]e mai tare asabig grin

| Alex_7297 a răspuns:

Taraf, cu Salam pe felie!

| patriciaxd a răspuns:

M tv e vechi si au o oarecare experienta iar emisiunile ii dau un plus. de la noi din romania e kiss tv...

| Andra_5221 a răspuns:

MTV, pentru au muzica de buna calitate, si multe alte emisiuni.

| madalinutza a răspuns:

Mtv si kisswinking

| Lavy_4392 a răspuns:

Mtv :X is my favourite :X

| pms a răspuns:

Daca ar fi sa ma iau dupa muzica... kiss tv si u tv... iar emisiuni, mtv [ chiar daca in ultima vreme s-au cam prostit " Paris Hilton in my new bff "?! penibil ]

| deffect a răspuns:

Categoric MTV!

| Iustina17 a răspuns:

Mtv si Kiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mtv ...restu` dau in mare parte house.

| MUSIC10is10LIFE a răspuns:

Mtv pentru ca pe mtv da EMA, VMA, TCA etc.