| ViVi a întrebat:

Care e melodia ta preferata de la Michael Jackson?

Răspuns Câştigător
| katerin a răspuns:

Nu pot alege toate imi plac ...sunt fana Michael Jackson... laughing dar de mai multe ori ascult melodia :you are not alone"... imi este mai aproape de suflet...hee hee

18 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Bille Jean si Smooth Criminal ( la fel de mult ) happy

| Silvia a răspuns:

Thriller happy

| Daisy. a răspuns:

Will you be there. you are not alone, heal the world

| raluca_2686 a răspuns:

Heal the world, you are not alone(nu ma pot decide care imi place mai mulot dintre cele doua).

| Razvy197 a răspuns:

Mie imi place foarte mult heal de world. melodia este frumoasa. dca vreti sa vedeti versurile si in romana.contactati-ma pe id de messenger paltin_razvan2009

| maryana5 a răspuns:

Heal The World

| Denny_5002 a răspuns:

You are not alone, heal the world si earth song

| FoXy a răspuns:

You are not alonelove struck

| andreea89 a răspuns:

Give in to me

| GoSsip GiRl a răspuns:

Nu imi place una.Imi absolut toate melodile lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

You are not alone e preferata mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac melodiile "dirty diana " si "earth song"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate melodiile lui Michael sunt minunate, dar cel mai mult imi plac" they don't care about us, you are not alone si heal the world" mare pacat ca a murit inca nu imi vine sa cred dar "this is it" cum se numea si turneul pe care urma sa il aiba sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Liberian girl ...este super!:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce itarebare pentru fani lui Maichael Jackson este greu de ales dintre toate is perfecte si Michael Jackson(R. I. P Michael Jackson)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi imi plac mai multe:earth song, beat it si they dont care about us

| september a răspuns:

Earth song

| andrey_7062 a răspuns:

Nu-mi place cum canta:O Michael Jackson