| claudiu_7286 a întrebat:

Care e muzica voastra preferata a lui lady gaga. Mie imi place paparazii, alejandro, poker face, bad romance si fashion. Voua?

Răspuns Câştigător
| MissL a răspuns:

Born this way
judas
bad romance
eh eh
love game
the fame
vanity
big grin

13 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

WTF cine e retardatul ăla de la avatar?

Lady Gaga? Aia, muzică? laughing

Altă biberonistă. Sunteți praf.

Baftă

| LastChance a răspuns:

@DrinkSheetDrunkShepp, tu eşti tâmpit, nu? Cum rasa ta să asculţi Lady gaga combinată cu rock? Nici cel mai idiot om nu ar putea face aşa ceva... Măcar zi că asculţi manele şi nu te mai da rocker fără să fi. E "cul" să fi rocker?
Ne mai dai şi o propoziţie în engleză ca să ne dai pe spate, nu?

| AnaisC a răspuns:

"muzica"...poate melodia...aaa? si Lady Gaga nu face muzica, mai informeaza-te si tu;)
Aoleu:|are poza cu Sobolanu.e scuze, acum vorbim pe alta limba.
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| AnaisC a răspuns:

Ghita,singuru' sobolan de pe aici e ala de pe "fatada" ta...si bonus mai e si tampit:x
Da eu stiam ma mir ca ti-ai dat si tu seama=))
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| DrunkShepp a răspuns:

Cea mai smechera e Born this Way si mai e una noua destul de ok judas dar e raman la rock, in my blood is rock!

| claudiu_7286 explică:

Warnandriot esti un sobolan tampit.rolling on the floor

| claudiu_7286 explică:

Biberonista esti tu ca la varsta asata mai ai suzeta si biberon.rolling on the floor

| claudiu_7286 explică:

Nu fac [ace cu sobolanii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a oprit respirația când ți-am văzut avatarul...x_x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

7h30, ăla e biberonist nu vezi numele?
Și mai grav straight face. Băga-mi-aș picioarele...altu.

| cata_3464 a răspuns:

E frumoasa si melodia born this way