| EllyCA a întrebat:

Voua va place videoclipul lady gaga - alejandro?

24 răspunsuri:
| xSoaked a răspuns:

Da, mi se pare genial big grin

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Mi se pare tare ciudat laughing
nu prea stiu care e alejandro din zecile de baieti de p`acolo
sau legatura cu versurile
dar pentru stilu lu gaga, e genial laughing

| cretzufinish a răspuns:

Videoclipul nu, mi se pare cam exagerat sincer, insa melodia e ok, in ciuda faptului ca e foarte mediatizata si a inceput sa plictiseasca. happy

| aaaaaaa1 a răspuns:

Nuuuuuu e cel mai najpa videclip lu' lady gaga

| IrinaAndreea a răspuns:

Nu, mi se pare grotesc. straight face In schimb, ador melodia (pentru ca o stiam dinainte de a aparea videoclipul).

| Beatrice a răspuns:

Videoclipul cred ca e facut la repezeala, e urat! nu are nici o logica thinking dar melodia e frumoasa.
Melodie frumoasa, pacat de videoclip!

| Sua a răspuns:

Nuuuuuuu

| Daniel7up a răspuns:

Videoclipul: in nici un caz. tipa asta e nebuna...are o obsesie, sa se culce cu toti barbatii.Doamne, iarta-ma, chiar nu inteleg de ce face asta. Toate videoclipurile ei sunt asa...ma rog nu toate, da` majoritatea.in schimb, melodia e frumoasa.

| xdIoanaBuzilaxd a răspuns:

Pai:1.Videoclipul este diferit de celelalte cu siguranta dar nu este nici frumos dar nici urat!

2.Melodia e frumoasa.Are voce Gaga asta!

Pacat de melodie cu videoclipul asta!

Orkm daca asa ii place ei dc sa o invinovatim?

:*pupic! funda?laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna.Nup,nu-mi place. E chiar aiurea si ciudat. Dar oricum lady gaga are un stil mai 'ciudat' deci si videoclipu' trebuia sa fie la fel.Pa-pa:*

| Ich a răspuns:

Nu! tie?

| Andre a răspuns:

Nuuuuuuuuuu dar l-am ascultat de 100 de ori in masina incat l-am invatat pe derost si nu il plac

| laara a răspuns:

Nu

| EllyCA explică:

Astept mai multe raspunsuri

| EllyCA explică:

In nici un caz numi palce. am vrut sa va intreb. oare la tot TPU la place melodia asta ca mie nu bleach

| mariposa azul a răspuns:

Videoclipul mi se pare cam putin exagerat... dar melodia e ok.

| iooaiooa a răspuns:

Sincer mie mi se pare jginitor si scarbos...numai o femeie idioata si saloasa ca Lady Gaga ar putea face asa si ca sa uitam de videoclip Alejandro este plagiata dupa Ace of Bace-dont turn around

| ToxxxxxyiLiycKxKxKx a răspuns:

Mie personal da si clipul si melodia

| eueuLoveMiley:X a răspuns:

Vidioclipul nuuuuu
melodia asa si asa
winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi place nici videoclipul, nici melodia, de aceasta data.

| kiss ya' a răspuns:

Imi place cum danseaza in rest mi se pare diabolic, dar melodia e super tare, imi place la nebunie!big grin

| selenutza00 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuu