| Puffy_1082 a întrebat:

Care este baiatul vostru preferatJoe, Nick sau Kevin jonas?

14 răspunsuri:
| Daiana_1737 a răspuns:

Preferatul meu e Dragos Diaconu :X iubitul meu:X pe el il preferlaughingrolling on the floor

| Xonia a răspuns:

Nick[love struck]
Si Joehappy, dar mai mult Nick

| xMoonlight a răspuns:

Buna! Joe happy
II ador noul stil cu ochelari fara ei nu ar arata asa de super love struck
Bye.

| BelieveinMagic a răspuns:

JOEEEEEEEEEEEE e cel mai dragut love struck love struck ( chiar si cu ochelari ) love struck

| Monycina a răspuns:

Mie imi plac toti trei happy sunt draguti big grin pup

| Twizzle a răspuns:

Joe :d

| Rose9 a răspuns:

Nick

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place de joe, dar fara ochelari.Imi place acum mai mult de nick

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nick

| чnÐяч a răspuns:

Joelove strucklove struck, It's hotsmug

| crinacrinutzamicutafrumusica a răspuns:

Joe si nick

| crinacrinutzamicutafrumusica a răspuns:

Joe si nick

| eddyasroma1997 a răspuns:

Pai cel mai bine arata Joe(fara ochelari) dar si cu ei arata super. In rest Nick arata bine, iar Kevin, nu stiu ce sa spun. Nu este inzestrat cu aceeasi frumusete ca ceilalti doi

| ilovemusic5353 a răspuns:

Nick pentru ca e cel mai sensibil dintre toti. si cel mai dragut