| βσσblėėŝ a întrebat:

Care este cantareata/cantaretul voastra/u preferat/a? de ce va place asa mult?big grinbig grin

13 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Ca trupa aleg Breaking Benjamin.
Cantaret, il aleg pe Thomas Anders, are o voce de exceptie, detine melodii extraordinare, a ramas foarte cunoscut de-a lungul carierei sale de peste 30 de ani.

| Dean1996 a răspuns:

Jon Bon Jovi
http://www.youtube.com/watch?v=w3zcypsjO8o
O legendă, îi iubesc vocea.Thanks God for Bon Jovi.

Succes

| xSoaked a răspuns:

Imi plac mai mult alte formatii, dar cum ai zis "cantaret/cantareata" am sa aleg Adam Lambert si Lady GaGa. Adam are o voce superba. Nu am mai auzit in viata mea asa ceva. Melodiile lui sunt addicting si e un pop-rock-glam stuff foarte reusit. Iar LaGa are talent cu carul si este un geniu, compunandu-si singura melodiile ( versuri + instrumental ).

| Libelle a răspuns:

Acum enrique iglesias.de ieri ii tot ascult melodiile.http://www.youtube.com/watch?v=wGApXzGL3Q8

| βσσblėėŝ explică:

Slimgeoshady daca mie imi place justin bieber nu inseamna ca nu-mi pasa ce askulti u ptc daca nu-mi pasa nu mai punea intrebarebig grin

| midnight a răspuns:

Imi place cum canta avril lavigne. canta punk...ma rog cu influente pop.mai imi place si evenscene si epica.

| rockaholic a răspuns:

Metallica, ozzy osbourne, anthrax, slayer, rammestein, gnr, nightwish, lacrimosa, megadeath, acdc, bon jovi, evanescence, etc. dar nu prea cred ca iti pasa. justin bieber sucks!

| rockaholic a răspuns:

Rammstein* excuse me!

| JackFrost96 a răspuns:

Alex Velea

| iasmina0archie0fan a răspuns:

David Archleta. Deoarece e chiar un idol adevarat. Adica are niste insusiri speciala: sinceritatea, inocenta, timiditatea si mai intai de toate talentul lui impresionant. Iar melodile lui iti ajung mereu la suflet. Acesta e chiar un motiv bun de a aprecia o persoana.

| Dove a răspuns:

Eminem-mai e nevoie sa spun de ce imi place asa de mult? Oricum dupa pavataru tau nici nu te-ar interesa daca nu a-si spune justin bieber(intentionat cu litere mici)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber

| al3xa_4226 a răspuns:

Avril Lavigne

Inainte nu imi prea placea dar acum intr-o zi am auzit niste melodii mai noi a lui Avril si mi-au placut foarte mult.Inainte imi placea Selena Gomez dar presupun ca in cel mult o luna o sa imi schimb cantareata preferate big grin