| kristina13 a întrebat:

Care este cantareata sau cantaretul vostru favorit?

13 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Cantareata e Florence Welch/Keny Arkana.Cantareti preferati am doi, e vorba de Freddie si Steve Vai.

| aliceinchains a răspuns (pentru Dumnezău):

Florence, din Florence and the Machine? Parcă îmi ziceai că e trupă de hipsteri și că-s hipsteriță dacă ascult așa ceva, you change your mind?

| Holocaust a răspuns:

De la Sid Vicious la Ian Curtis, Kurt Cobain, Brody Dalle, Jack White, Chuck Schuldiner...iar lista poate continua.

| mmary a răspuns:

Nu ma pot decide intre Alexander Rybak si Keith Urban. Numai bine!

| aliceinchains a răspuns:

Hmm, să zicem Chrigel Glanzmann și Anna Murphy.

| CautNume a răspuns:

Amy Lee

| RockNbeer a răspuns:

Am multi, dar sa zicem... Lemmy Kilmister

| Tourniquet a răspuns:

Amy Lee de la Evanescence și Bjork.

| ℓαυяα a răspuns:

Dony puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

David Gilmour,Layne Staley, Tony Kakko, Alexi Laiho, Tom Araya, Eddie Vedder...

| rock231girl a răspuns:

Adam Gontier

| Vegetariana a răspuns:

Adele.
Merita ascultata.winking

| mykayla1246 a răspuns:

Mitchel Musso