| HermioneLove a întrebat:

Care este cea mai oribila/stupida/groaznica/urata melodia pe care ati ascultat-o vreodata?

Răspuns Câştigător
| Đϋffγ a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=AA5DsLzSVrk :)) daca se poate numi melodie...

10 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu este doar una.
Toate melodiile cantate de:Justin Biber, Inna, Alexandra Stan, Alex Velea, Alex Mica, Selena Gomez si mai sunt multe exemple.
Era sa uit: si toate manelele.

| MrAngelus a răspuns:

Lady Gaga - Bad Romance

| RyGoLeTa a răspuns:

Buna! Justin Bieber-Baby si cam toate de Selena Gomez.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Sunt mult prea multe, tot ce este autohton în special.

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Asta cu siguranta http://www.youtube.com/watch?v=kv88BI8iljs,apropo,bate palma findca si eu sunt fan Selena Gomez, cu toate ca's baiat;)

| CRISS69TM a răspuns:

Tot ce canta selena gomez.am scris intentionat numele doar cu litere mici pentru ca si ea este un nimeni.este cineva doar pentru prosti, inculti si alte categorii de gen.si mai sunt si altii/altele ca sa nu fiu asa radical.muzica de astazi, mai ales ce se da la radiouri este de tot rahatul, mai ales cea romaneasca.

| Andraaaaaa14 a răspuns:

Sunt multe.
Dar melodia asta este cea oribila, stupida, groaznica şi urata pe care am auzit-o. http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4

| alex9569 a răspuns:

Vara nu dorm laughing

| AriaPink a răspuns:

Multi spun ca cea mai oribila melodie ascultata vreodata este Rebecca Black - Friday pentru ca ea are o voce oribila! Uite aici link-ul : http://www.youtube.com/watch?v=kfVsfOSbJY0