| Dusty_4212 a întrebat:

Care este cel mai bun rock? spuneti-mi va roog...

8 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Întrebarea ta nu are sens.

| LastChance a răspuns:

@ditzu, tu chiar nu ai ce face decat sa dai copy/paste la lista mea de acum 2-3 luni? Esti penibil.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nu exista cel mai bun rock. Depinde de preferintele fiecaruia. Mie imi place heavy-metal si symphonic-rock.

| Bogdanux a răspuns:

Intrebarea asta se vrea a fi retorica? Se pare ca da.
Fiecare ramura a muzicii rock se diferentiaza prin multe aspecte, de la sound pana la vestimentatie, si desigur fiecare are partile "bune si rele" (aici m-am referit la criticii din domeniu).

Cum a zis cineva mai sus, depinde si ce subgen al rock-ului te caracterizeaza.

| DinooCanScreamRawwrr a răspuns:

Pai aici depinde in ce subgen al rock-ului te regasesti, care iti transmite cu adevarat ceva.Cum gusturile nu se discuta, intrebarea ta nu are sens.winking

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Cel de gen screamo si gothic daca la asta te referi!

| Skinnyman a răspuns:

Cel mai bun e ala in afara de lp,skillet, green day, my chemical romance si celelate trupe gay care au acelasi stil...incearca trupe mai putin cunoscute,pe care nu toti idiotii le asculta: Disturbed,Godsmack,Static-X, Story of the Year, A7X (Avenged Sevenfold),System Of A Down,Slipknot, Rob Zombie, Korn...bafta si nu pune botul la toate chestiile gay facute la panarama si dupa sa te lauzi sau sa te mandresti ca asculti rock.

| LarsUlrichsLover a răspuns:

Nu rockul e bun, ci metalul.