| Culda a întrebat:

Daca vrei sa dai funda la cineva cum se face? imi spuneti va roog!

Răspuns Câştigător
| cryssu2008 a răspuns:

Exerseaza la raspunsul meu big grin Vezi ca este in partea dreapta. Dai click pe funda aceea si apoi o sa te intrebe daca esti sigura, si tu dai okswinking

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În dreptul fiecărui răspuns este o fundiță gri.
Pentru a premia răspunsul care consideri a fi cel mai bun pentru tine dai clic pe fundiță, apoi pe ok și ea va deveni portocalie.
O singură fundiță se dă indiferent de numărul de răspunsuri.
Pa, pa.

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Cand pui o intrebare, si primesti raspunsuri cel care ti se pare cel mai bun (care te-a ajutat cel mai mult in problema pe care o aveai ) Ii dai fundita. Fundita apare in dreptul fiecarui raspuns de la intrebarea pusa de tine. Dai "acorda fundita" si acel raspuns va primi fundita. Funditele apar in profilul celui care da raspunsul. Daca ai foarte multe fundite poti deveni expert TPU.

(Fiecare fundita primita apare pe profilul tau(celui care o primeste )
Sper ca te-am ajutat!

| aNonim_4610 a răspuns:

Cind te uiti la raspunsurile la intrebarile tale in partea dreapta si o sa vezi, alegi raspunsul cistigator, e simplu uitete

| Anca4747 a răspuns:

Nu stiu nici eu...