| anonim_4396 a întrebat:

Care este id-ul lui Bill Kaulitz sau al lui Tom Kaulitz? Daca il aveti mi-l puteti da? Daca nu vreti sa-l faceti public dati-mi buzz pe : concerttokiohotel@yahoo.com. Please, please. Pa.

14 răspunsuri:
| T!mea a răspuns:

Tu chiar crezi ca ei si-ar face publice id-ul?

| DidiChanx3 a răspuns:

Nu am id-urile da pot face rost de ele daca vrei

| Rockingblack a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc, dar personal am vorbit cu ei pe facebook, sunt cool si sensibili. dupa ce le-am catsigat increderea si am devenit "fratiori" l-am intrebat daca are yahoo si a spus ca nu foloseste acest lucru, ca nici n-a auzit de el, dar ca are msn dar inca nu mi l-a dat, crede-ma toate id-urile care le ei sunt false, asa am patit si eu cu id lui gustav love bianca

| fluturenegru a răspuns:

Nu cred ca isi fac id-urile publice
dar daca cineva iti da id-urile lor eu una in locul tau nu as crede pentru ca poate nu-s ei dar te sfatuiesc sa le iei id-urile si sa le ceri web pentru ca doar asa o sa vezi daca sunt eiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna eu am scris intrebarea. Bill si lar face public, poate o cunostinta de-a lui l-a facut bublic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna eu am scris intrebarea dar poate are vreo cunostinta care vrea sa-l faca public.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauta-i pe facebook.Tom are cont cel putin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauta-i pe facebook.Tom are cont cel putin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauta-i pe facebook.Tom are cont cel putin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A lui bill bill_sg_tom

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda exact e o prostie nu veti afla asta decat daca vi-l spun ei da nu credeti ca tipii astia sunt cam prea ocupati pentru a-si mai face id parerea mea si in plus sa cauti pe net un id al unei persoane si celebre pe deasupra e o mare prostie pe bune

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Haideti mai pe bune chiar credeti ca celebritatea e o joaca tipii astia abia daca au timp sa intre pe internet daaaaaaaaaaaa ganditi inainte sa puneti o intrebare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Crede-ma id lui bill este:tokio_hotel_56

| meje a răspuns:

Kaulitz_tom_tokio_hotel79