| ruxy_8787 a întrebat:

ce parere aveti despre bill kaulitz?
cea mai buna pare primeste fundita

Răspuns Câştigător
| cockie_green a răspuns:

Poi...eu il respect pentru ca el cu fratisu au fost singuri si amarati si uitati unde a ajuns?
Mie imi place foarte mult de el.si de tom desigur:X
E un baiat prea tare
El canta din placere cred nu din bani
E prea tare.il admir

4 răspunsuri:
| Andreea1130 a răspuns:

Bill Kaulitz:X:X:X:X:X este super... dar el nu e slab pentru ca asa vrea el ci pentru ca sufera de ceva boala(nu mai stiu cum se num) in fineoh go on, cel mai mult la el imi place ca se comporta ca o persoala normala nu ca un "Rock Star"...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare dragut dar este prea slab totusi straight face.

| fluturenegru a răspuns:

Il ador!love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

| theolovebill a răspuns:

Bill kaulitz! cel mai hot, romantic, intelegator si bun cantaret de rock de care am auzit euhappywinking! mi se pare ca el e un star sincer, ii plac fanii, ii place de oricine! oricum imi place sh de fratele sau geaman(tom) dar mi se pare mai rece sh mai dur(frange multe inimi de fetesad)