| anonim_4396 a întrebat:

Hey happy. Ce parere aveti despre Tom si Bill Kaulitz? big grin

Răspuns Câştigător
| Shift a răspuns:

Bill are o voce frumoasa si canta foarte bine live.
Tom? Tom este dragut, imi place stilul lui. thinking
Pff...ce sa zic despre ei? Lucruri bune, normal. Fac parte din TH.:]]

4 răspunsuri:
| frumusik96 a răspuns:

Ei nu imi plac dar melodiile da

| dragutza a răspuns:

Sunt niste simpatici! imi place enorm cum cantalove struck imi place mai mult de bill,e mai sweet, e mai sensibil, mai dragut(dupa mine)...etc.
iar tom este un excelent chitarist, o persoana minunata ce pot sa zic:d!

Răspuns utilizator avertizat
| d3ny_1300 a răspuns:

Sunt cei mai superbi baieti din lume.cei mai frumos si cei mai dragalasi.numai lucruri bune pot sa zic despre ei.I love you BILL