| AmaliaApetri a întrebat:

Care este intrumentul vostru preferat?
Cantati la vreaun instrument? Daca da, care?

14 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Pianul.

| MalinaH a răspuns:

Pian dar din pacate nu cant la el sad

| Holocaust a răspuns:

Daca as avea timp, mi-ar placea sa invat sa cant la tobe.Deci presupun ca bateria e instrumentul meu preferat.

| Woodenpints91 a răspuns:

Chitara

| CautNume a răspuns:

Pianul, dar nu stiu sa cant la vreun instrument.

| RockNbeer a răspuns:

Cant la chitara de aproape 4 ani, deci chitara, dar as vrea sa ma apuc si de tobe si clape...pe langa altele laughing

| Thunderstruck a răspuns:

Chitara electrica este instrumentul meu preferat, n-o sa intru in detalii.Cant la chitara electrica.

| Prunela a răspuns:

Chitara.E instrumentul meu preferat si cant la elthinking

| Vans a răspuns:

Chitara.

| KristalPop a răspuns:

Instrumentul meu preferat este chitara bas, însă nu ştiu să cânt decât la orgă.

| MaTrIx8378 a răspuns:

Nu stiu sa cant, dar mandolina imi place laughing, cantam la ea la un coleg de al meu care se pricepea tongue

| SkizoMetal a răspuns:

Aş vrea să mă apuc de chitară electrică şi ştiu să când numai la claviatură.

| lilianu a răspuns:

Eu cant la pian...

| IzabelaEsmeraldaLaLy a răspuns:

Instrumentul meu preferat este chitara, dar cant la pian si cu vocea.big grin