| Patry908 a întrebat:

Cantati la un instrument muzical? Care? Daca nu, atunci la ce instrument ati dori sa cantati?

Răspuns Câştigător
| RaluuxD a răspuns:

Eu cant la pian si voce.Am o chitara si stiu doar un cantec la ea, si as vrea sa invat dar nu am timp.happy

| Patry908 explică (pentru RaluuxD):

Eu cant la chitara si e frumos. Sa nu te lasi de pian si sa incerci sa mai canti la chitarawinking

5 răspunsuri:
| Jane_6633 a răspuns:

Eu cant la chitara, sa zicem ca putin și voce happy.

| Andr3 a răspuns:

Chitara si voce happy si mi-as dori sa ma apuc si de pian insa timpul nu imi permite acum.Muzica este singura lume unde nu ma deranjeaza nimeni, unde eu sunt stapana :X

| RaluuxD a răspuns:

Mersi de sfatwinking. Ar trebui intr-adevar sa ma apuc de chitara, dar scoala si pianul sunt cam multe...

| cristinellaeli a răspuns:

Eu cant la pian si vreau sa spun ca imi lace extraordinat de multhappy