| Atotstiutorul a întrebat:

Care este melodia pe care o canta gigel frone americano in original? care se aseamana cu ce canta gigel?

4 răspunsuri:
| Atotstiutorul explică (pentru ema1ih):

Tatal nostru
Care esti in ceruri
Sfinteasca-se numele Tau
Vie imparatia Ta
Faca-se voia Ta
Precum in cer asa si pre Pamant
Ajuta-i pe parintii acestui suflet chinuit
Sa isi gaseasca calea cea dreapta
Si întinăciune vesnica atat pe pamant
Cat si in Lumea celor morti.
AMIN
fie ca Lumina Sfanta sa se coboare asupra ta si a parintilor tai sa isi indrepte fata catre Cel de sus si sa se ocupe de tine sa iti dea o educatie corespunzatoare, Sper ca noul premier si viitorul presedinte Victor Ponta sa interzica internetul familior si persoanelor cu iq-ul sub 50.
e strigator la cer ca eu sa intreb care este melodia pe care o canta gigel frone in original si sa primesc tot un link cu gigel frone RUSINE RUSINE RUSINE!
Moriiiiii (de vant pentru ca stapanul tpu.ro sa imi dea voie sa postez tongue)

| evenso a răspuns (pentru Atotstiutorul):

Mare dreptate ai laughing
Apropo melodia este compusa de el, a mai spus asta de cateva ori chiar si la concurs.