| DiiXdii a întrebat:

Sall, stie cineva cum se numeste melodia pe care o canta Gigel Frone, de la Romanii au Talent, cea cu "Americano, americano..." si cine o canta [in caz ca o canta cineva]. sau un video cu el si cu melodia aia ( doar melodia aia ). Funda! si vot! mersi anticipat :*!

Răspuns Câştigător
| Dan1989P a răspuns:

Buna! Melodia se numeste Americane si este cantata de Jose Feliciano :http://www.youtube.com/watch?v=XSCvhSxUjZQ

| XBoris a răspuns (pentru Dan1989P):

Seamana ca 2 picaturi de apa! lol

3 răspunsuri:
| XBoris a răspuns:

Si asta seamana perfect! laughing)

| Dan1989P a răspuns (pentru XBoris):

Pai poate este aceeasi melodie, doar ca este cantata de oameni diferiti.