| anonim_4396 a întrebat:

Care este melodia voastra favorita cantata de Michael Jackson?

Răspuns Câştigător
| Alee_6805 a răspuns:

Eu nu pot avea o melodie preferata, deoarece fiecare melodie a lui Mike are rolul de a trasmite ceva si toate ajung la acelasi mesaj:IUBIRE si PACE.Este un inger[sorry, chiar nu pot vorbi de el la trecut], iar melodiile unui inger sunt divine.

4 răspunsuri:
| dumyStar20 a răspuns:

Michael Jackson - Hold My Hand Duet With Akon
http://www.youtube.com/watch?v=-oCCnxBos10
O ador:X.E faina:X

| mirelwshha a răspuns:

Imi plac mai multe melodii dar cea mai speciala este "Remember The Time" in videoclipul careia apare si Eddie Murphy happy big grin

| lavinik a răspuns:

Pai mie imi plac foarte mult toate nu am una favorita

| rayz3n a răspuns:

Asta e o intrebare simpla... TOATE :X