| x_7728 a întrebat:

Dupa cum stiti, azi se implineste un an de la moartea lui MJ. Care este melodia voastra preferata ( cantata de el, desigur)? RIP Michael Jackson

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

They Don't Really Care About US : http://www.youtube.com/watch?v=FAi3dJIJwgI

Michael a fost un artist si un om deosebit. In melodiile lui exprima lucruri de interes, nu promova tot felul de vicii cum fac vedetele de azi. Azi avem vedete, nu prea mai avem artisti.

Din pacate industria muzicala de azi '' Don't Really Care About US '' ( Us, respectiv iubitorii de artisti, de muzica adevarata )

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ela_PuRpLe a răspuns:

Sunt multe melodii care îmi plac, dar preferatele mele sunt:
- earth song
-who is it
-dirty Diana
- give in to me
RIP Michael Jackson

| Daniella13 a răspuns:

Heal the world

You are not alone

Dirty Diana

| maria ;x a răspuns:

Billy Jean
black or white
Thriller
They don't care about us
toate sunt frumoaselove struck

| Abcdefghijklmnopqrstuvwxyz0 a răspuns:

Will You Be There love strucklove strucklove strucklove struck

Dar toate sunt frumoase... love strucklove strucklove strucklove struck

| georgiiiy a răspuns:

You are not alonelove strucklove struck
de fapt toate imi plac love struck sunt superbelove strucklove struck