| Delicacy a întrebat:

Care este melodia voastră instrumentală preferată?

14 răspunsuri:
| Kodokuna a răspuns:

Ieri am descoperit trei de la Apocalyptica... Romance, Ruska si Epilogue...si Farewell imi place foarte mult (niciodata nu-mi ajunge sfarsitul, DE CE E ASA DE SCURT SI EPIC?).
Dar pun pariu ca le stiai pe toatehee hee
Imi place si Beethoven - Moonlight Sonata.
Si Hurt - Still. E mai simpla, dar e frumoasa.
Ai putea sa asculti si alte melodii HURT, sunt diferite de asta, dar sunt asa de awesome :X HURT is awesome.

| DDCC a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=MOg8Cz9yfWg
și a, da, BANGARANG http://www.youtube.com/watch?v=YJVmu6yttiw și FAIRYTALE http://www.youtube.com/watch?v=uiH4BFTELME
You can't have only one favourite song de orice tip.:D

| dracu14 a răspuns:

Iron maiden-transylvania

| Delicacy explică (pentru TheAvenger):

Nu ştiam că mai există şi fani Apocalyptica pe aici.Foarte bună alegere...

| TheAvenger a răspuns (pentru Delicacy):

Da.pot să zic că sunt chiar o mare fană Apocalyptica.thinking