| anonim_4396 a întrebat:

Care este melodia voastra preferata de la Miley Cyrus? Daca este aceeiasi ca si preferata mea, funda happy (pls, raspundeti numai daca va place Miley...si numai cu o melodie in fiecare raspuns :*)

Răspuns Câştigător
| Irinna a răspuns:

The climb mi se pare geniala!

11 răspunsuri:
| sunset a răspuns:

Imi place melodia principala din serial, nu stiu cum se numeste...Best of Both Worlds, If We Were a Movie, This Is the Life (cam asa suna).
Numai bine!

| AnonymousMm a răspuns:

Who Owns My Heart:X

| Gabrielle a răspuns:

Who owns my heart, Can't be tamed, The climbhappy

| Pr1nTzZesS a răspuns:

Miley Cyrus -Who owns my heart love struck

| MillzBya a răspuns:

Pana la urma, imi plac multe din melodiile ei, enorm... dar preferata mea e the climb, e oarecum melodia vietii mele love strucklove struck

| Gentiana a răspuns:

Pai am mai multe dar cel mai mult imi place ''CAN`T BE TAMED''. A ta?

| PatryRox a răspuns:

Who owns my heart...

i miss you

ordinary girl

gonna get this

| Roberta00 a răspuns:

Miley Cyrus - Who Owns My Heart

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place miley si imi place melodia: "mai lasane dracu cu miley aia a ta de pe centura"

| deutza254 a răspuns:

Miley sau hannah?