| Alëxąndŕą a întrebat:

Care este melodia voastra preferata de la Hannah Montana alis Miley Cyrus a mea e Hannah Montana supergirl asa se numeste si nu vreau raspunsuri gen nu-m palce hannah monatana alias Miley Cyrus nu va place gata nu raspundeti

Răspuns Câştigător
| BellsC a răspuns:

Hannah Montana-ordinary girl, i wanna know you
Miley Cyrus- can`t be tamed si party in the usa

10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nobody`s perfect
Party in USA

| Alëxąndŕą explică:

Doamne frate ce urath vorbesti daca vroiam sa se vorbeasca urath chemam satra doamne ce idiot incultu naibi nici macar no cunosti cum zicea michael jackson daca nu cunosti o persoana nu ai dreptu so jiudeci

| Alëxąndŕą explică:

Scz ca am spus ceva uraht
si i-am dat continut obcent ilegal si acum numai e

| darii a răspuns:

Like me, like you.

| Andruuuuuuuuu a răspuns:

Mie imi place Nobody`s perfect
http://www.youtube.com/watch?v=SGwChXz9KoU
Nu st fana si poate ca ma enerv ca toata lumea o adora.
Da melodia aia imi place;;).

| Krysscristinakryss178 a răspuns:

Miley Cyrus - Can`t be tamed, Hannah Montana - Nobody`s perfect, Hannah Montana - Who said

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nobodi's perfect, ice cream freeze, super girl, rock stari've got a nerve, let's get crazy; imi plac si celelalte, dar acestea sunt favoritele mele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place melodia nobodi s perfect

| Alexandra1304 a răspuns:

Mie'mi place Ordinary Girl
si nu nu sunt fanastraight face da imi place melodia

| Mikey_7653 a răspuns:

Mie imi place mult Can`t be tamed:X