| Hopefree a întrebat:

Care este parerea voastra despre melodia asta? http://www.youtube.com/watch?v=DfAJ41C7u1k

Răspuns Câştigător
| đɾεαmεɾ a răspuns:

Un singur cuvant : AWESOME (mie cel putin imi place.e interesanta si placuta auzului, iar versurile transmit un mesaj frumos )

| đɾεαmεɾ a răspuns (pentru đɾεαmεɾ):

Ms pentru fundita happy

| Hopefree explică (pentru đɾεαmεɾ):

Cu placere! ^_^

6 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Mersi,de propunere, îmi place bine că ai pus-o, o so ascult în fiecare zi.
Mersi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam veche

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
O melodie excepţională, de apreciat!
Mulţumim că ne-ai pus-o.
Te pup!

| DedeeAndreea a răspuns:

Bună.E drăguţă, dar din păcate nu e genul meu.Trebuie să îmi spun părerea, nu ar trebui să spun că o ador doar pentru o fundiţă. Fiecare cu părerile lui. Ştii cum se spune:Gusturile nu se discută, nu se copiază.
O zi bună!