| Hopefree a întrebat:

Parerea voastra despre melodia asta? http://www.youtube.com/watch?v=Xc7lUbWEbqY Ms mult!

5 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Am adormit din primele 10 secunde, nu e genul de muzică care mă satisface.
O zi bună să ai!

| DeKoniec a răspuns:

Nu vreau sa par rau sau dur, dar sincer? Ma adoarme, ma plictiseste, imi pune capat. Este doar parerea mea. Succes

| LorenaAnca a răspuns:

O sa fiu sincera. Am deschis link-ul si era cat pe ce sa adorm asa ca l-am inchis. Dar apoi ai spus tu ca partea buna e mai incolo, asa ca l-am deschis din nou dar am dat mai spre sfarsit. Si chiar ca are parca niste influente rock. Dar tot nu e genul meu!

| InTell a răspuns:

Number 1. big grin

| Hopefree explică:

Dar ati ascultat-o toata? Pt ca sunt sigur ca nu ati ascultat-o toata fiindca partea buna e mai incolo putin.