| TarjaTurunenFan a întrebat:

Care este trupa voastra de Rock preferata?

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Aoleu, nu ma pune sa aleg laughing
Mie imi plac foarte mult : Nightwish, Within Temptation, Metallica si Queen.
Pur si simplu nu pot alege.
Metallica si Queen sunt primele trupe rock pe care le-am ascultat.Bohemian Rhapsody si Fade to Black sunt cele mai tari melodii ale acestor trupe. Awesome!
Nightwish nu ascult de mult timp(de aproximativ un an), insa imi place mult. Cand am auzit vocea Tarjei am ramas cam asa :O... era ceva cu totul nou pentru mine, si m-a impresionat de-a dreptul. De la Nightwish nu am melodie preferata, pur si simplu nu pot alege doar una. Foarte ''Gorgeous'' smug
Within Tmeptation am inceput sa ascult acum cateva luni, dar vocea lui Sharon m-a lasat masca(la fel ca si vocea Tarjei). Prima melodie pe care am ascultat-o si care m-a vrajit a fost Memories, dar preferatele mele sunt : Ice Queen, Stand my ground, All I need, Howling, Forgiven, Shot in the dark. Gorgeous!

18 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Trooper si Evanescence

| thegatekeeper a răspuns:

Greu de ales doar una. Sa zicem un top 5, din mai multe genuri: Mayhem, Children of Bodom, Korpiklaani, Led Zeppelin si Pantera.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Nu am nu mai o formație preferată.
Blind Guardian,Avantasia,Edguy,Dark Moor,Helloween,Stratovarius,Gamma Ray,Iron Maiden, Angra, Revolution Renaissance, Pantera, Children of Bodom.

| KristalPop a răspuns:

Iron Maiden.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lordi, Metalica, Nightwish, Skillet, Pantera, Slipknot, Avenged Sevenfold Fallen Angel etc

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru anonim_4396):

Metallica*
Spui că îți place Metallica, Lordi, Nighwish și Pantera, dar ai in playlist One Direction? Dă-ți două palme.

| KristalPop a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

De ce numai două?! Eşti prea blând...
Mai bine vin eu şi îi dau 12 pumni şi 2 şuturi.

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru KristalPop):

Chiar te rog.laughing
Am zis așa, metaforic, dar sigur că i-ar trebui o cafteală pe cinste, să n-o uite toată viața.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nirvana, Iron Maiden, Metallica, Avantasia, Blind Guardian, Children of Bodom, Linkin Park, Epica, Sirenia, Evanescence, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amon Amarth, Kalmah, Ensiferum, Wintersun si putin Korpiklaani

| Aneke a răspuns:

Avantasia,Edguy,Dark Moor, Helloween, Iron Maiden, Metallica etc.

| TarjaTurunenFan explică:

Nightwish dine inteles alaturi de Tarja Turunen.

| Disharmony a răspuns (pentru TarjaTurunenFan):

De ce răspunzi la propria ta întrebare ca şi cum nu tu ai fi pus-o?

| AlexandraAlelovesU a răspuns:

Nightwish.

| Alexrocks a răspuns:

For me in number 1 spot:Three days grace,disturbed,korn and linkin parca
On second spot:Avanged sevenfold,Metallica,Slipknot,Red hot chilli peppers,Limp Bizkit, Nirvana, Volbeat, Sistem of Down, swichfoot, 30 seconds to mars, Ac Dc, Living Colour, Antrax, Slash si pot continua la nesfarsit. LONG LIVE ROCK!