| cry21999 a întrebat:

Care este trupa voastra rock preferata? Si ce melodie ascultati cel mai des?

14 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Evanescence
N-am o melodie pe care sa o ascult cel mai des. Daca ascult muzica, atunci ascult multe melodii ce-mi plac.
Dar trupa ta preferata?

| cry21999 explică (pentru CautNume):

Slipknot e trupa mea preferata, si melodia mea preferata este people=sh*t

| Tourniquet a răspuns (pentru CautNume):

Recunoaste, ai una care-ti vine s-o asculti non-stop de la Evanescence. Am avut perioade cand eram moarta rau de tot dupa Imaginary, apoi Tourniquet, Whisper, iar acum as asculta mai mereu Weight Of The World.

| CautNume a răspuns (pentru Tourniquet):

Da, bine, in fiecare saptamana am cate o melodie care o ascult non-stop de la ei, dar dupa un timp n-o mai ascult atat de des pentru ca-mi place alta.Intr-un timp ascultam Going Under, inainte de asta Bring Me To Life, iar acum Imaginary.

| Tourniquet a răspuns (pentru CautNume):

Știu cum e. rolling on the floorAm avut vreo două săptămâni când ascultam de minim 10 ori Like You. E compusă de Amy pentru sora ei moartă, la fel ca și Hello...

| FadetoBlack a răspuns:

Bună!
Eu nu am trupă preferată toate îmi palc la fel de mult, de un timp ascult mult piesa
''Heaven's on fire'' de la Kiss happy
Numai bine!

| Tourniquet a răspuns:

Evanescence. Am fost si la concert. Am facut ca o nebuna!

Weight Of The World, Tourniquet, Whisper si Going Under. Dar nu pot sa am melodii preferate! E prea superba tipa, prea superba trupa.

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Ascult multe genuri de metal in unele zile ascult mult black in altele ascult mai mult power/folk.

| Delicacy a răspuns:

Am mai multe trupe preferate, mi-e lene să le scriu pe toate.
O melodie pe care o ascult cel mai des ar fi Amorphis-From the heaven of my heart...

| Nyx a răspuns:

Piese :
Skillet-Comatose
Arch Enemy-We Will Rise
Dark Lunacy-Dolls
Moonspell-Vampiria
Tales Of Dark-...Of Grandiose Fevers And Passion Arcane
Winds Of Plague-The Impaler
Sturmgeist-The unknown soldier
si multe altele de la Within Temptation, 3DGCharon,Manowar, Bathory, Opeth, Children Of Bodom, Belfegor etc. Trupa preferata, nu, depinde de dispozitie.

| allexx100 a răspuns:

Three Days Grace - One-X (tot albumul, nu doar melodia)

| Knock a răspuns:

MEGADETH - A Tout Le Monde

| Deeabvb a răspuns:

Black Veil Brides. Toate melodiile lor imi plac la nebunie, dar voi iubi pentru totdeauna melodia de la ei "Fallen Angels". puppy dog eyes

| d33as a răspuns:

A mea este bvb care mi se pare cea mai tare trupa ador toate cantecele lor dar preferata mea este we stich this sounds