| Nimicinteresant a întrebat:

Care mă ajută? puppy dog eyes Am auzit ieri sau alaltăieri o melodie pe Kiss tv. Dar nu ştiu cum se numeşte, şi imi place foarte mult. Melodia este cântată de o femeie mulatră. Iar videoclipul este filmat pe o stradă thinking iar ea este intr. o rochie verde parcă. Mersi, dau fundiţă.

Răspuns Câştigător
| slam a răspuns:

E cumva asta?
Brandy - Right Here
http://www.youtube.com/watch?v=7TZ2QDXXOE8

7 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Nu stii cateva versuri din melodie?

| slam a răspuns:

Jordin Sparks - One Step At a Time
http://www.youtube.com/watch?v=PjiVyxj0gZ8
sper ca asta este :)

| Nimicinteresant explică:

Hmm. cred că se numea " right here " thinking

| manuelaaa a răspuns:

Cred ca este Jordin Sparks iar mel se numeste One Step at a time...

| Andruta a răspuns:

Rihanna- rude boy (da` nu prea cred)

| PastilutaExti a răspuns:

Mi se pare ca o stiu ...stiu mel dar am uitat artista... aaa dj sava si raluk september

| Eva9610 a răspuns:

Pai daca iti aduci aminte un vers din acea melodie poti sa o scrii pe Google si o sa iti apara.