| Mary Marry a întrebat:

Care melodie de la Eurovision vi se pare cea mai slaba?

Răspuns Câştigător
| dewix a răspuns:

Rusia. Chiar si United Kindgom.

12 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Au fost destule slabe dar cea mai slaba mi s-a parut piesa Angliei. Oricum sunt mandru de locul ocupat de Romania.

| Floreenofficial a răspuns:

A estoniei!

Răspuns utilizator avertizat
| Mary Marry explică:

Eu zic Rusia.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Sunt mai multe dar mie mi se pare ca cea a Serbiei si Spaniei.

| Live.Laugh.Love a răspuns:

United Kingdom sau Belarus [ nu stiu cum se numeau laughing ]

| LuS[z] a răspuns:

Eurovisionul a fost: D deci melodia care mi ''s-a parut'' cea mai slaba a fost Algo chiquitito...laughing Nu avea ce sa caute in finala, parerea meA big grin

| Poinsettia a răspuns:

Franta. http://www.youtube.com/watch?v=cqpFUVAEhn8

O fost mortal comentatorul de la noi. Dupa ce s-o terminat melodia, zice asta ceva-n genul: "Mda, in mod clar coregraful a muncit mai mult decat compozitorul" =))

| undercovergirl a răspuns:

Cea a germaniei... f. naspa

| 2696 a răspuns:

Nu stiu nu le-am ascultat pe toate dar in orice caz romania o batea pe germania...amarata aia chiar m-a disperat nici coregrafie si nici mare voce

| Meluma a răspuns:

A Germaniei. Nu imi transmite nimic. Iar pustoaica aia nici macar nu are joc de scena.

| Freky a răspuns:

Mie mi se pare ca Franta, Spania si Germania ( nu stiu de ce a castigat, pentru ca era destul de rea ) asa mi se pare mie!