| Oanny a întrebat:

Care melodie vi se pare cea mai slaba si care vi se pare cea mai faina, si cel mai tare videoclip si cel mai slab?

9 răspunsuri:
| Aiicha a răspuns:

Sunt multe melodii cu videoclipuri slabe:
Alexandra Stan - Lollipop(pur si simplu e dezgustator cand ii vezi balele"fetitei" aceleia dupa acadea)
Deepcentral - Russian Girl ( e amuzant cum danseaza solistul trupeihee hee )
Connet-R-toate videoclipurile lui (still, burning love etc)
Inna-Love
Sunt mai multe videoclipuri "penibile" aparute acum pe piata romaneasca, dar nu am timp sa le enumar pe toate. big grin

Cele mai frumoase videoclipuri:
Simple Plan-Welcome to my life
Adam Lambert-What do you want from me
Kelly Clarkson-Because of you, Behind these hazel eyes, My Life Would Suck Without You (toate melodiile de la ea)
Edward Maya-Stereo Love
Green Day - Wake Me Up When September Ends
Avril Lavigne - When Your Gone
etc

| AvalohAlyn a răspuns:

La videoclipuri nu ma pricep dar ca melodii cea mai buna mi se pare:heal the world al lui Michael Jackson (sunt multe melodii faine, bune, nu mi-ar ajunge sa scriu) si cea mai slaba orice melodie manea, parodie etc.

| Messyhair a răspuns:

Cel mai tare videoclip http://www.youtube.com/watch?v=VuNIsY6JdUw&feature=avmsc2 Si ar mai fii si cele ale lui MJ.(majoritatea)

Cel mai slab videoclip Inna- 10 minutes
De ce? - Pentru ca este de-a dreptul banal si mult prea comun.Videoclipuri de genul acesta sunt sute(ma refer la videoclipuri care au locatia in club). Pcat d emelodie ca este dragutica(dar nu mai mult de atat).

Cea mai tare melodie - Probabil Michael Jackson - Billie Jean, Beat it, Dirty Diana, Smooth Criminal

Cea mai slaba melodie - sunt unele melodii romanesti din-astea "pe trend" adica house-dance care suna foarte nasol.Nu-mi vin acum in minte.

| cornculapte a răspuns:

Sunt slabe in general toate piesele de club romanesti aparute in ultima vreme. Sunt ori copii, ori banalitati, ori absurditati fara nici o logica. Nu pot sa o desemnez pe cea mai slaba, pentru ca nu le ascult, dar pot sa-ti spun ca una dintre ele este cea a Elenei Gheorge, "Disco Romancing". De ce tocmai ea? Pentru ca nu ma asteptam ca tocmai ea sa coboare la un asemenea nivel. Daca ea intelege ce canta, eu sunt fericita, pentru ca nimeni altcineva din cati cunosc, nu o face.
O piesa foarte frumoasa si destul de recenta mi se pare cea a lui Adi Cristescu - Nu vreau poveste de amor (http://www.youtube.com/watch?v=IGbFoGxS3pY). Mi se pare ca piesele bune nu sunt apreciate suficient, ba chiar prea putin. In rest, nu prea sunt la curent cu noutatile pentru ca am renuntat la televizor de ceva vreme, asa ca n-as putea sa-ti spun care este cel mai bun sau cel mai prost videoclip.
Aa, da, imi placea mai demult videoclipul Christinei Aguilera - Hurt (http://www.youtube.com/results?search_query=christina+aguilera+hurt&aq=f) si nu ma mai saturam sa-l vizionez.

| Bloo2 a răspuns:

Cel mai slab: tot ce tine de justin biber yawn

| Gigiku a răspuns:

Cea mai slaba melodie, cu cel mai slab videoclip? Lady Gaga - Alejandro
Cea mai faina melodie + cel mai fain videoclip : TSB - Away

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate a le lui justin biber glumeam mi se pare cool melodile lui si ceam mai proastra este lady gaga alejandro