| anonim_4396 a întrebat:

Care invatatura, la metin2, iti da abilitatea de a se aprinde sabia in verde? Eu am invatatura mentala si mi se pare slaba dar i am vazut pe multi au o magie faina, li se aprinde sabia in verde si e tare si s level mai mic ca mine.

Răspuns Câştigător
| Imperator a răspuns:

Pai magia aia se numeste aura sabiei si nu e pe mentala e pe corp!

3 răspunsuri:
| Rocksy a răspuns:

Aura Sabiei.dar trebuie pe corp. daca ai sub lw 30 poti sa te duci la femeia batrana si sa dai pe deprinderi(normal ca tr sa dai si bani) laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa te duci la femeia batrana si sa dai pe ultima pentru a schimba magiile in magi de corp acolo ai magia asta pe care o vrei AI NEVOIE DE 60.000 sau poti sa iti faci un caracter nou cu magi de corp.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Invatatura de magii de corp acolo ai magia asta.