| Ancikutza a întrebat:

Care pieasa va place mai mult:Alexandra Stan - Get back sau Alexandra Stan Mr.Saxobeat laughing)))

Răspuns Câştigător
| Madda a răspuns:

Alexandra Stan - Get back (ASAB)

8 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Din păcate am avut ocazia să le ascult pe ambele și ambele sunt la fel de proaste.

| AnaisC a răspuns:

In primul' rand nu este o piesa.Da, nu 2, una pentru ca este una si aceeasi chestie.Frate,voi chiar nu va dati seama ce rahaturi ascultati:|Ohh, da nici o sansa.
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| Polaris a răspuns:

Alexandra Stan - Please lick my elephant.

| Sconcsiş a răspuns:

Niciuna. Nu îmi plac manelele.

| AnonimLove_6167 a răspuns:

Alexandra Stan - Get back love struck
O ador! happy

| SecretName1234 a răspuns:

Mie imi plac amndoua dar get back imi place mai mult ti-e care iti place?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aman2 darthinking get back e belealove struck

| andra_2668 a răspuns:

Alexandra Stan - Get backlove struck