| brenda_1142 a întrebat:

Va place Alexandra Stan? Care este cea mai faina melodie a iei mr.saxobeat sau lolipop?

Răspuns Câştigător
| pink_7086 a răspuns:

Mr. saxobeat

8 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Lollipop rolling on the floor

| mmary a răspuns:

Mr. Saxobeat daca ar fi sa aleg intre aceste 2 melodii insa mie cel mai mult imi place Energy:X.si chiar are voce fata si este si foarte draguta in ciuda primelor aparente. exact ce spunea si lauraaahappy

| Gândac a răspuns:

Îmi place Alexandra, dar nu pot să spun că îmi place ft. mult.Mr. Saxobeat este de 1000 de ori mai bună decât Lollipop în care e parcă venită după centură.

Răspuns utilizator avertizat
| MissFashionPrincess a răspuns:

Mie imi place mai mult Lollipop big grin

| Marcela a răspuns:

Mr saxobeat :X
sau " u show me the way" :X
adica ce tot atatea toate is faine de ea...
cand a lansat lolipop toti am crezut ca ii cu*va si din astea tongue
cauta pe youtube alexandra stan take a bow :X live are o voce prea frumoasa love struck

| mickeye a răspuns:

Nu îmi place ALEXANDRA STAN ȘI BRAN!
De ce să-mi placă? Probabil 70% dintre tinerii români sunt inculți, de aceea consideră că MR SAXOBEAT sau LOLIPOP e muzică.De fapt, sunt niște melodii de 2 bani.
Mie nu mi se par faine melodiile Alexandrei, poate doar piesa intitulată MOR DE DOR.

| UnSimpluGand a răspuns:

Mr.saxobeat dupa parerea mea...:d

funda?