| Insurgent a întrebat:

Care's cele mai bune sau macar bune laughing firme pentru chitara acustica sh ca coste 3 mil, sh aprop hora sh yamaka sunt bune? sh aprop sa se gaseasca in timisoara

mersi mult "*

4 răspunsuri:
| Brn a răspuns:

Buna! Eu mi-am cumparat o chitara acustica Epiphone AJ 100 din Musikia din Timisoara si are o rezonanta foarte bunalove struck poti intra pe site-ul lor si vezi mai multe modele...eu sunt foarte multumita de chitara mea si nici nu a fost prea scumpa. Sper sa iti gasesti una pe placul tau:X

| Brn a răspuns:

Uite si site-ul lor http://www.muzicaia.ro/ :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai chitara acustica pentru incepatori e buna o Ariahappy

| Pittyku a răspuns:

Si eu am o chitara Hora de 1 an jumate si deja are vibratii sad pe deasupra am dat si 150E pe ea...deci.nu cumpara nimic HORAwinking daca vrei ia ceva ibanez.winking sau yamaha dar nu hora