| CloudyAlien a întrebat:

Care stil de muzica este mai nepreferat! Jazz sau rock?

Răspuns Câştigător
| KittyEyes a răspuns:

Eu cred ca este jazz-ul

4 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

De fapt,nepreferatul acela se traduce prin neapreciat,pentru ca,dupa muzica clasica, rock-ul si jazz-ul sunt cele mai bune genuri de muzica, si cele mai profunde.Acum,normal ca tu nu o sa pricepi niciodata ca este ceva mai bun in lumea asta decat manele electronice,dar avem nevoie si de animale proaste pe lumea asta,ca altfel,ar disparea distractia.Cel mai de injurat gen de muzica este muzica dance,care nu transmite absolut nimic,si de aceea,poate sa fie catalogat ca cel mai ''nepreferabil'' gen.Dar,si normal, animalele proaste o sa spuna ca jazz-ul e pentru batrani si rock-ul pentru satanisti si emolai, si ca sunt genuri nasoale.Va doresc sa beti cianura!

| FucktheSystem a răspuns:

Și ce ar trebui să însemne nepreferat? Adică care nu se bucură de mulți fani, sau ce? Dacă am intuit-o atunci cred că jazz-ul are mai puțini fani ca rockul.
Dar dacă prin nepreferat te referi la neplăcut, atunci ești varză și nu meriți atenția mea.

| NuclearAssault a răspuns:

Ai acel pic de creier incat sa gandesti ca iubitorii acestor genuri o sa vina si o sa te trolleze ca aceste genuri NU sunt ne-preferate? Go f*ck yourself! -_-

| MisterCMD a răspuns:

Dintre jass sau rock eu as alege METAL big grin