| Selenagomez15 a întrebat:

Voua va place muzica? Pop? Rock? Jazz? sau Pop-Rock? Electro-Rock?

6 răspunsuri:
| bianka93 a răspuns:

Rock si punk:X

| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Da. Mie imi place muzica. Cum zic francezii : " Muzica inainte de toare!". Mie imi place muzica Pop, Rock si Pop-Rock.

| Kokolina a răspuns:

Pe mine nu ma intereseaza tipul. Daca ascult o melodie(orice gen muzical) si imi place cum suna bineinteles ca va fi trecuta pe lista mea de melodii frumoasebig grin

| a răspuns:

Japanese rock.

| mrsecret97 a răspuns:

Din astea Pop JAzz Pop-Rock Electro Rock si in plus House si Rap

| alexbhasiatat a răspuns:

Rock, electro-rock, dnb, dub =p~