| Britishstyle a întrebat:

Ce parere aveti despre muzica rock, jazz, folk, disco si punk?

3 răspunsuri:
| paramore a răspuns:

Eu mai ascult rock si disco si imi plac genurile astea, de restul nu stiu ce sa iti spun ca nu ascultwinking

| RockaruL a răspuns:

Despre Rock cea mai tare muzica, jazz, folk nu prea ascult iar punk nu imi place!

| turquoisev a răspuns:

Buna. Rock, depinde ce gen de rock. Eu ascult mai mult indie-rock. Jazz-ul mi se pare ok pentru relaxare. Folk nu prea ascult, dar nu e rau. De la disco mi se face extrem de raubig grin, iar punk-ul imi place[mai ales Sex pistols].