| DeKoniec a întrebat:

Care sunt cele mai bune melodii de dubstep dupa parerea voastra? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| HoneyCocaineee a răspuns:

Paaai..eu ascult mult Krewella...dar, sunt mai multe..cum ar fi :http://www.youtube.com/watch?v=91XcXY77NmM

http://www.youtube.com/watch?v=dRyG1zAHvIk

http://www.youtube.com/watch?v=-gOgI-brHuo

si ma rog, mai multe..sa-mi spui ce parere ai :)

| DeKoniec explică (pentru HoneyCocaineee):

ASA DA! tongue ...Si mie imi place Krewella, nu fan inrait, dar ascult cu placere happy are acel ceva din SHM si BEP?!(trupele mele preferate.) cel putin asa vad eu treaba big grin nu este electro spre pop? Foarte buna melodia Chrispy-Predator chiar ma "misca". Cea a lui Kiss Kris o stiam big grin ClownDubstep are tot respectu' din partea mea...adica omu' chiar stie ce face

12 răspunsuri:
| katnissedeen a răspuns:

Eu as pune pe primul loc "Skrillex", dar pe langa as adauga si "Obsidia". Mai este "Lindsey Stirling" care face muzica dubstep+vioara( http://www.youtube.com/watch?v=sf6LD2B_kDQ )

| DeKoniec explică (pentru katnissedeen):

Acum un an am avut onoarea sa particip la un concert de'al Lindsey, si sincer, poate o sa ma injuri sau o sa par rautacios, dar dubstep cu vioara nu prea isi are rostul, de multe ori vioara nu are rost in melodii, pur si simplu acea vioara este in +. Este ca si cum asi asculta o melodie rock "hard" si pe coloana sonora, m-asi baga eu sa cant la o orga...WTF? Are talent dar nu merge dub cu vioara... Este doar parerea mea happy Pace!

| katnissedeen a răspuns (pentru DeKoniec):

Nu te injur,nu am de ce,fiecare cu gusturile lui,si mie mi se pare in +,dar cred ca daca ar face melodii doar la vioara, ar fi mult mai bine, totusi, pana la urma, vorba ta "are talent, dar nu merge dubstep cu vioara" - imi place cum gandesti. big grin

| Wøodenpints a răspuns:

După părerea mea: niciuna

| DeKoniec explică (pentru Wøodenpints):

Iar dupa parerea mea : Du-te acasa, esti beat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DeKoniec):

Pentru că părerea lui nu coincide cu a ta?
Puţin cam stupid, cred.

| Wøodenpints a răspuns (pentru DeKoniec):

Dacă dubstep-ul (sau dumbstep-ul) mi se pare o mizerie pentru urechi, înseamnă că sunt beat?
Deci toţi cei care nu ascultă dumbstep sunt beţi? Ce teorie fabuloasă...

| DeKoniec explică (pentru Wøodenpints):

"Esti beat" pentru faptul ca ai comentat o treaba care nu iti face chiar onoare, ai gandit asta? Adica ma gandesc...eu asa putin ...cine vrea sa pice in penibil?
Iar eu am zis doar o concluzie :esti beat" acum nu neaparat esti alcoolic. Stai calm, bro happy

| Wøodenpints a răspuns (pentru DeKoniec):

Ar trebui să comentez doar chestii care-mi plac mie? IAr chestiile care nu-mi plac să mă prefac că nici nu există?
Nu, eu nu fac aşa. Dacă ceva îmi place, comentez de bine. Dacă ceva nu-mi place, arunc cu căcat. Am dreptul la opinie şi liberă exprimare.