| Crisis a întrebat:

Care sunt cele mai cunoscute lucrari compuse de Beethoven, Mozart, Chopin si Bach? Nu trebuie prea multe, amintiti-le pe cele mai importante. [nu e vreo tema sau ceva de genu', sunt curioasa si vreau sa ascult big grin]. As vrea in special de la Mozart si Bach.

2 răspunsuri:
| Neah a răspuns:

Mie cel mai mult imi place Beethoven, piesa mea preferata e Fur Elise, care am cantat-o si la pianhee hee, incearca sa o asculti, e destul de frumoasa.

| Alessyaaa a răspuns:

Beethoven-sonata lunii