| Stefy1233 a întrebat:

Care sunt cele mai faine melodii ascultate de voi?

3 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Cele pe care le am în playlist.

| spiridus25 a răspuns:

Aerosmith - Cryin'
Camila - Coleccionista De Canciones
Vama Veche Zmeul
Nimeni Altu' - Înger şi demon
Nicoleta Nuca - Nu Sunt
Daughtry - Gone Too Soon
Chris Young - I'm Comin' Over
Si multe altele.

| Nitroblast a răspuns:

Deocamdata am descoperit albumul Mecanismul de modificare al mintii umane de la SDST (Aforic & Underman), 2 piese care m-au marcat profund au fost Scrisoare de pe front si Ingeri deasupra Romaniei, mesajele acestor piese trec prin timpan, ajung in creier, apoi coboara spre inima prin coloana vertebrala, dupa care te patrund in tot corpul.

Altfel, nu am gasit o "cea mai faina" melodie, fiecare fiind faina in felul ei.