| Yumi_4923 a întrebat:

Care sunt formatiile voastre preferate? rock.

Răspuns Câştigător
| lunarwolf a răspuns:

Metallica,Nirvana,Evanescence,Placebo,Slipknot,Black Sabbath,Bullet for my Valentine,Gorillaz,Greenday,HIM,Alternosfera,Luna Amara,Nightwish,OSI,OneRepublic,Paramore,Rammstein,The Pretty Reckless,The Snails,Three Days Grace,Nickelback, Guns'n'Roses,Children Of Bodom,etc [formatiile] + AvrilLavigne,Ozzy Osbourne,Marilyn Manson,Led Zeppelin,John Lennon, Bon Jovi, etc.

14 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

My Chemical Romance
Nickelback
Hinder
Avenged Sevenfold
Green Day
Muse
Thirty Seconds to Mars
Three Days Grace
Breaking Benjamin
Bon Jovi
Escape the Fate

| Crisis a răspuns:

Dimmu Borgir, Kamelot, Nirvana, Cradle of Filth, Metallica.

| BellsC a răspuns:

Evanescene:X
we are the fallen
. Muse.:X

| checkmybrain a răspuns:

Pink Floyd, Scorpions, AC/DC, Queen, Led Zeppelin, Creedence Clearwater Revival, The Beatles, Nirvana, Black Sabbath, Supertramp, Simon & Garfunkel, Rolling Stones etc.

| Puţifer a răspuns:

We are the fallen sau evanescence

| carpediem a răspuns:

Limbonic Art, Haggard, Crematory, Nachtblut, etc

| XoXzY_6216 a răspuns:

Brokencyde
seconhand serenade
metallica
ac/dc
evanescence
pendulum
skillet
boulllet for my valentine

| XoXzY_6216 a răspuns:

Fundita?puppy dog eyes

| ♫♥laurik♥♫ a răspuns:

Evanescense, the pretty recklless, skillet, muse, paramore, bullet for my vallentine si multe altelewinking

| Meteora a răspuns:

Eluveitie, Ensiferum, Finntroll, Moonsorrow, Korpiklaani, Equilibrium, Thyrfing, Manegarm, Heidevolk, Arkona, Wintersun, Haggard, etc.

| Andreeee a răspuns:

Simple plan,Second Serenade,Red Hot chilli papers, ac/dc, Green day.mai multethinking

| Maria_2998 a răspuns:

Vrei cel mai bun rock? iti pot sugera cateva trupe pe care sigur nu o sa regreti daca le asculti.insa mai intai ti'as recomanda un site...inca lucrez la el, dar poti asculta muzica care o pomenesc acolo: http://thebestmusic.freewb.ro/

acum, cateva formatii rock pe care merita sa le asculti:
Bon Jovi
Scorpions
Metallica
Aerosmith
Queen
The Beatles
3 doors down
AC/DC
Anthrax
Slayer
Megadeth
Manowar
Ozzy Osbourne
si multe altele...

| Maria_2998 a răspuns:

Iarta'ma,am omis o formatie remarcabila...Rockul nu ar fi la fel fara

GUNS'N'ROSES
Deep purple, etc