| chocolate27 a întrebat:

Care sunt formatiile voastre rock preferate?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Metallica, Scorpions, Bon Jovi, Nirvana, Queen...

11 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Îmi plac multe trupe, dar printre preferatele mele ar fi:
Megadeth
Children of Bodom
Amon Amarth
Amorphis
Metallica
Graveworm
Powerwolf
Immortal
Cradle of Filth
Baftă!

| Holocaust a răspuns:

Păi,pe primul loc:Iron Maiden, AC/DC şi Rammstein, plus câteva de punk. Restul sunt pe plan secundar.

| aliceinchains a răspuns:

Dark Moor, Alice in Chains, Eluveitie, Korpiklaani, Skyclad, Metallica, Megadeth, Nachtblut, The Dreadnoughts, Gorgoroth, Immortal, Agathodaimon, Burzum, Dimmu Borgir, Marduk, In Flames, Kataklysm, Meshuggah, Opeth, Necrophagist, Bathory, Equilibrium, Behemoth, Truda, Negură Bunget, Sirenia, Iced Earth, Motorhead, Karelia, Sonata Arctica, Venom, Sepultura etc.

| Paulla a răspuns:

Slayer, Rammstein, Children of Bodom, Megadeth, AC/DC, Iron Maiden(ordinea e irelevantă).

| GusWaters a răspuns:

Queen,The Doors,The Who,Dream Theater,Pearl Jam,Alice in Chains,Sepsism,Accept,Motley Crue,Slayer,Testament,Sepultura,Children of Bodom,Hammerfall,Boston,Avantasia,Blind Guardian, Ablazer, Quiet Riot

| Woodenpints91 a răspuns:

Queen
Amon Amarth
Korpiklaani
Megadeth
Metallica
Dark Moor
Hammerfall
Accept
Black Sabbath
Abigor
Children of Bodom
Anthrax
Iron maiden
Truda
Immortal
Moonspell
BLS

mult prea multe...astea sunt doar câteva care mi-au venit acum în minte.

| DreamAutopsy a răspuns:

Megadeth
Metallica
COB
AC/DC
Amon Amarth
Cradle of Filth
Black Sabbath
Iron Maiden
Nirvana
Guns N' Roses
Aerosmith
Korn
Cargo
Nightwish
Pink Floyd
Tool
Immortal

| Cristianne a răspuns:

Megadeth,Queen,Powerwolf,Metallica,Nirvana,Scorpions,Skyclad,RCHP,Papa Roach,Children of Bodom,Cradle of Filth,Iron Miden.
Mhm, sunt prea multe formații, le-am spus doar pe alea care-mi vin acum.

| Rockart a răspuns:

Arch Enemy, Judas Priest, Ragnarok, Black Sabbath, Motley Crue, Skid Row, Warrant, Ratt, Kiss, The Rolling Stones, Deep purple, Alice in Chains, Scorpions, Inme, Danzig, Katatonia, Trooper, Truda... cam atâtea îmi vin acum în cap.

| Purgatoriu a răspuns:

thinking
Gorgoroth, Metalica, Seether, Korpiklaani, Arkona, Black Sabbath, Black Rebel Motorcycle Club.

| Ukraineanu a răspuns:

Rammstein! Ascult aceasta trupa de 3 ani si ceva si nu ma pot satura