| LostInDreams a întrebat:

Care sunt piesele voastre preferate? ce cantareti prefrati? de ce?

Răspuns Câştigător
| Me23 Tia a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=J5XADkqo6wY&NR=1
avril lavigne - runaway. avril lavigne e cantareata mea preferata.pentru ca face muzica buna, e frumoasa, are voce, e originala si e vechie in industrie nu e o piti de aia noua care se joaca la pc cu vocea ei.:))):Xtie ce iti place si de ce?

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=X7H1-S32-IQ&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=jXnKQQkQZKM

"Rad cand imi vine sa plang..." - geniala piesa!

| LostInDreams explică:

M-a intrebat cineva eu ce ascult.ca si tine eu ascult foarte mult avril lavigne(o ador, melodia runaway, keep holding on, i miss you), tokio hotel(e trupa mea preferata:attention, break away, scream, don`t jump si restul), cinema bizarre(it`s over, i came 2 party, silent scream, don`t believe), adam lambert(wathaya want from me, for your enterteiment, time for miracles), sean paul(fire brigade, press it up), shakira, lady gaga, kesha etc etc.big grin

| Brotacelu a răspuns:

B. U. G Mafia
Piese sunt mai multe, nu pot spune ca am una preferata[am o varietate mare de genuri care ascult]
Nu ascult manele si hard rock!

| Dizzydizz a răspuns:

Tt mel d la inna sunt super chiar daca e cam fitoasa si figuranta, merge.
Imi pl pentru ca are vocea subtire si pot canta si ew odata cu easmug

| Liviu a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=iYAQ6E2y534
Asta imi place mult
E o melodie despre viata te invata cum sa te comporti sa nu fii jmekeras ca ti`o furi
Ei spun sa fi jmeker cu capu ceva gen'
Multi spun ca nu ai ce invata din aceste melodi. ca sunt vulgare unele'
De acord sunt vulgare dar nu trebuie sa iei vulgaritatea de la ele
Trebuie sa le intelegi!
Mai era una
Bug Mafia - Prietena ta
Grasu xxl - jos jos jos
Grasu xxl - Dans murdar
Verbal - Dezbraca-te
Verbal - Esti femeia vieti mele
Bug -mafia supranatural
ombladon -liceenii rock n roll
Codu' Penal - Misca-te
Codu' penal - Ti se va da
Cosy - De bani gata
Ma voi oprii aici eu am prea multe melodii prefereate astea sunt cateva din ele
Daca as sta sa le insir pe toate vas plictisi mai bine putin si dragut decat mult si plictisitor -.-
Peace bro!

| orlando_7324 a răspuns:

Britney Spears - Toxic (toate melodiile)
AlexUnder Base feat. Lys - Drums
Christina Aguilera - Gennife in a bottle
Madonna - Material girl
Belinda - Sal de mi piel
Selena Gomez feat. The Scene - Naturally
Ashley Tisdale - Crank it up

| Alex_9506 a răspuns:

Coldplay - Fix you
Coldplay - Viva la vida
Ameerah feat. Wildboyz - The sound of missing you
Adam lambert - What do you want from me
U2 - Beautifull day

| C3dRyK a răspuns:

Voltaj si Puya

| Andrrei a răspuns:

Alin Nica - By My Side
Criss blaziny - naufragiat
Criss blaziny - fac rap
3 Sud Est - vorbe
Si mai sunt cateva dar alea le ascult mai ocazional

Răspuns utilizator avertizat
| dinamo48 a răspuns:

Aerosmith-I dont wanna miss a thing
P diddy ft Faith Evans-Il be missing you(1999)