| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt trupele voastre de muzica preferata sau cantarei preferati?

23 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Guesswho, lady gaga, nane, David Deejay, puya, edward maya big grin

| inna a răspuns:

Lady Gaga, Rihanna, Beyonce, Shakira, Inna.

| Razvan a răspuns:

Din Romania:Holograf, Akcent, 3SE(pacat ca s-au despartit), Blaxy Girls, Paula Seling, Ovidiu Komornic, Alb & Negru, Cristina Rus, Andreea Balan, Deepcentral, Morris, Vescan, Voltaj, Bug Mafia
Din strainatate:Chris Brown, Justin Timberlake, Rihanna, Madonna, Akon, David Guetta, Mika, Celine Dionhee hee

| adi4ever a răspuns:

Michael Jackson si Katy Perry

| TheToxicNightmare a răspuns:

Jonas Brothers, Miley Cyrus, Demi Lovato, Selena Gomez, melodiile de la Camp Rock si...atatbig grin

| adydassler a răspuns:

Akon, akcent, rihanna, dony, dj project, david deejay

| arysa a răspuns:

Play&Win
David Deejay
Dj Project
Blaxy Girls
Pussycat Dolls
Justin Timberlake
Jay Sean

| ruxybelle a răspuns:

Lady GaGa, Ke$ha, JLS, Beyonce, Inna, Michael Jackson, No doubt, Cheryl Cole, Chris Brown :X etc

| D A R i U t S s A a răspuns:

Guess Who
Spike
B. U. G
Puya
Arrsura
Mecena
Si muulti alti

| GnnAndra a răspuns:

Paramore \m/

Silversun Pickups :-X

Sum41

Muse

Evanescence

Linkin Park

si multe altele kiss! Ale tale?

| emy_8408 a răspuns:

Edward Maya, Deepcental, Inna, David Deejay, Akcent, 3SE, Animal X, Lady Gaga, Timbaland, Madonna, Justin Timberlake, Linkin Park, Jay Sean.

| dyana99 a răspuns:

Puya, Lady Gaga, JLS, Eve Feat.Paradiso Girls & Lil Jon.

| oky a răspuns:

La familia. Bitza. Parazitii. Spike. Cedri2k. Sdst.

| maya007 a răspuns:

Michael Jackson, Lady Gaga, Demi Lovato, Cascada, Kelly Clackson, Rihanna, Madonna, Ciara si trupe Jonas Brothers

| emasweetgirl a răspuns:

Inna, Lady Gaga, Nane, Puya, Spike si Guess Whowinking

| ILoveSKRILLEX a răspuns:

Dj Project
Puya
Lady Gaga
Inna
Justin Bieber
Tokio Hotel
Linkin Parck
Tree days gracee
Rihanna
Nane
Bitza
Grasul xxl
Pitbull
Bambi
Spike
Kesha
Play&Win
Guess Who
B. U. G
Dj. Vipera:X

| dya_4589 a răspuns:

The Pussycatdolls

Lady GaGa

Katy Perry

Jay Sean

Christina Aguillera

Leona Lewis

Dj Project

Rihanna

Briteny Spears

Andra

Simplu

Morandi

Voltaj

Jordin Sparks

Thalia

Ke$a

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Group 1 crew-let it roll

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Avril lavigne, paramore, bitza, guees who, sum 41, vama veche, vita de vie...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Michael Jacksonlove struck si Lady Gagalove struckhappytrupa preferata nu am.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai multe:50 cent, eminem, tokio hotel bill kaulitz, hannah montana, pitbul, sakira, voltaj, loredana, multe

| nonameih0000 a răspuns:

Rihanna, inna, puya, blaxy girls (doar unele), elena gheorghe, kesha, tayo cruz, katy perry, justin bieber, andra, smiley, dan balan, pitbull...etc etc etc.

| DarkDemon a răspuns:

Metallica, Moonspell, Dark Tranquillity, Tiamat Therion, Agathodaimon, Children of Bodom, Kamelot, Amorphis, Sepultura, Crematory, Pantera, Slayer, My Dying Bride, Doors, AC/DC, Lacrimas Profundere, Mistic Circle, Dimmu Borgir, Morbid Angel, Deicide, WASP, Cradle of Filth, Elend, Six Feet Under, Amon Amarth, Death, Emperor, Obtuary, Iced Earth, Soulfly, The Gathering, Evergrey