| anonim_4396 a întrebat:

Care versiune vă place mai mult/vi se pare mai bună?

1. https://youtu.be/weRHyjj34ZE sau
2. https://youtu.be/a8Rwz6zBJSE

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Rar am auzit o piesa sa sune prost in engleza (deci se subintelege ca imi place mult limba, si prefer ORICE piesa in engleza, chiar si daca stiu ca originalul a fost in araba).

Totusi, in cazul de fata, spaniola ii da o nota de exotic, suna mai fresh, mai senzual (motivul ar fi ca suntem deja destul de obisnuiti cu engleza).

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Fantaspirit a răspuns:

Oooo rosalia bine ai revenit! Nice comeback! Te tzuc și fi cuminte nu te mai gândi la prostii happy

| raMLesS a răspuns (pentru Fantaspirit):

Nu s-a sinucis ma laughing chiar imi faceam griji

| Fantaspirit a răspuns (pentru raMLesS):

E doar un copil care are nevoie de atenție online
Unul care își pune capăt tace și face nu anunță online sau lasă o scrisoare de adio.

| raMLesS a răspuns (pentru Fantaspirit):

Are probleme fetita asta, si imi pare rau ca i-am dat unele sfaturi in urma cu cateva zile, chiar foarte bune, foarte bine elaborate... in general regret cand imi bat capul cu problemele oamenilor, ca vin tot felul de persoane ba in depresie, ba sufera dupa vreo fosta si tot asa, eu le dau o solutie reala care chiar functioneaza, si omu ignora... sincer mi-e scarba si mi s-a luat sa ajut toti dobitocii, parca ma simt mai bine cand fac misto de ei si ii jignesc pentru ca merita, trebuie sa fii foarte prost sa nu iti dai seama de anumite aspecte si oamenii astia cu probleme merita luati la p%#$ nu ajutati ca oricum iti pierzi timpul degeaba daca le dai un sfat.